XI Krakowska Noc Teatrów - wejściówki wydane

17 czerwca rozpocznie się XI Krakowska Noc Teatrów. W wydarzeniu weźmie udział 11 teatrów instytucjonalnych oraz licznie działające w Krakowie teatry nieinstytucjonalne. Łącznie tej nocy odbędzie się w naszym mieście blisko 70 przedsięwzięć kulturalnych. Scena STU zaprezentuje komedię „Psycho-tera-polityka” Dominika W. Rettingera, którą zagramy o godzinie 19 i 22. Wszystkie wejściówki zostały już wydane.

„Psycho-tera-polityka" to satyra polityczna w iście brytyjskim stylu: błyskotliwa, pełna pure-nonsensu i niespodziewanych zwrotów akcji. Komedia Dominika Rettingera skrzy się inteligentnym humorem a dialogi w niej brzmią jak żywcem wyjęte z najlepszych scenariuszy Woody'ego Allena. (…)Każdy z aktorów dostaje tu tuzin zapadających w głowie kwestii wyjętych niczym z ksiąg aforyzmów Oscara Wilde'a, jak chociażby zdanie żony o męskiej inteligencji brzmiące: „Mężczyźni wymyślili IQ, a kobiety mają rozum" – pisze na stronach Dziennika Teatralnego Jakub Wydrzyński.

Oprócz specjalnego przedstawień przygotowanych na Noc Teatrów, spektakl „Psycho-tera-polityka" będzie można zobaczyć dzień póżniej - 18 czerwca o godzinie 18:00. Bezpłatne wejściówki na spektakl przygotowany na Krakowską Noc Teatrów będą do odbioru od 12 czerwca w siedzibie STU oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11.

Wróć