„Mały Książę” w programie Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie


Nasz spektakl znalazł się w programie największej europejskiej imprezy poświęconej książkom dla najmłodszych. Krakowska odsłona Festiwalu będzie miała miejsce w dniach od 6 do 12 czerwca. Program imprezy obejmuje ponad czterdzieści wydarzeń, w tym spotkania z gwiazdami literatury dla dzieci, wystawy, warsztaty, spektakle, koncert oraz rodzinną grę miejską. Spektakle Małego Księcia na Scenie STU będzie można oglądać od 7 do 12 czerwca.

Więcej...

Niedziela z Teatrem STU w TVP Kultura

W najbliższą niedzielę, 8 maja czeka nas wyjątkowe spotkanie z Teatrem STU na antenie TVP Kultura. Jako pierwszy zobaczymy program „Niedziela z… Krzysztofem Jasińskim”, a następnie koncert „Harfy Papuszy” oraz „Piosenki Skaldów w Teatrze STU”.

Więcej...

Scena STU w akcji "Bilet za 400 groszy"

Scena STU bierze udział w akcji Bilet za 400 groszy organizowanej przez Instytut Teatralny  z okazji  400. rocznicy śmierci Williama Shakespeare'a. Spektakle w specjalnej cenie będą grane przez teatry publiczne w całej Polsce 21 maja. Sprzedaż biletów ruszy 14 maja w godz. 17:00-18:00. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 2 bilety, ale jedynie osobiście w kasie teatru.

Więcej...

Krzyżówka - kwiecień 2016

Przez cały sezon jubileuszowy publikujemy zadanie szaradziarskie przygotowane wraz z Wydawnictwem Rozrywka.

Więcej...