Poszukujemy pracownika do Działu Organizacji Widowni

Krakowski Teatr Scena STU poszukuje pracownika na stanowisko organizatora widowni

Więcej...

Są dostępne miejsca

Pojawiła się szansa na zobaczenie kilku rozchwytywanych tytułów STU. Miejsca można rezerwować nadal na spektakl Firma dziękuje grany 29 stycznia. Nie lada gratką jest arcyzabawna komedia Roma i Julian, którą na Scenie STU zobaczymy na przełomie stycznia i lutego. Wolne miejsca znają się również na dwóch przedstawieniach naszego jubileuszowego spektaklu Rewizor granych 7 i 8 lutego. Jeśli wcześniej nie udało Wam się zdobyć na nie biletów, teraz jest doskonała okazja!

Więcej...

Nowy Rok – nowy STU

Rok 2017 rozpoczęliśmy od wspomnień – na Scenę STU po 30 latach od premiery powrócił Scenariusz dla trzech aktorów. Wkrótce pojawią się jednak u nas premierowe nowości oraz nastąpią spore zmiany. Najważniejsze z nich to: debiutujące w repertuarze STU improwizowane przedstawienia, nowa strona www oraz sposób sprzedaży i rezerwacji biletów. Przez najbliższe miesiące polecamy się Państwa uwadze!

Więcej...

STU w Teatrze Polskim w Warszawie

Zapraszamy do Teatru Polskiego w Warszawie na wyjątkowy pokaz spektakli tryptyku „Wędrowanie z Wyspiańskim”. 18 stycznia o godzinie 19.00 zagramy „Wyzwolenie”, a dzień później 19 stycznia o godz. 19.00 spektakle "Wyzwolenie" i "Akropolis" (II i III część tryptyku "Wędrowanie").

Więcej...

„Scenariusz dla trzech aktorów” na Scenie STU świętuje swoje 30-lecie.


Niedługo po Nowym Roku na Scenie STU zagości mistrzowskie trio: Jan Peszek, Andrzej Grabowski oraz Mikołaj Grabowski. W 2017 roku mija 30 lat od premiery „Scenariusza dla trzech aktorów” Bogusława Schaeffera, w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. 6,7 i 8 stycznia na trzy wieczory spektakl powróci na deski STU.

Więcej...