Rozpoczęcie sprzedaży biletów na sezon 2016/2017

Szanowni Państwo,

już od 1 września br. rozpoczynamy sprzedaż biletów na wszystkie spektakle w sezonie 2016/17. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami repertuarowymi i do zaplanowania wielu wizyt w Teatrze STU.

Więcej...

Dyrektor naczelny Sceny STU przez kolejne trzy sezony

Zarząd Województwa Małopolskiego przedłużył kadencję dyrektora Tadeusza Koniecznego

Więcej...

Opera sacra Teatru STU na Światowe Dni Młodzieży

W Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie 26 lipca o godz. 18;30 odbędzie się premiera opery Joanna D’Arc przygotowanej przez Krakowski Teatr Scena STU. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Spektakl reżyseruje amerykańska kompozytorka Noa Ain, która jest jednocześnie autorką muzyki oraz libretta. Wydarzenie znalazło się w programie Nocy Cracovia Sacra i jest specjalną propozycją dla uczestników Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W Teatrze operę będzie można zobaczyć od listopada.

Więcej...

„Mały Książę” w programie Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie


Nasz spektakl znalazł się w programie największej europejskiej imprezy poświęconej książkom dla najmłodszych. Krakowska odsłona Festiwalu będzie miała miejsce w dniach od 6 do 12 czerwca. Program imprezy obejmuje ponad czterdzieści wydarzeń, w tym spotkania z gwiazdami literatury dla dzieci, wystawy, warsztaty, spektakle, koncert oraz rodzinną grę miejską. Spektakle Małego Księcia na Scenie STU będzie można oglądać od 7 do 12 czerwca.

Więcej...

Niedziela z Teatrem STU w TVP Kultura

W najbliższą niedzielę, 8 maja czeka nas wyjątkowe spotkanie z Teatrem STU na antenie TVP Kultura. Jako pierwszy zobaczymy program „Niedziela z… Krzysztofem Jasińskim”, a następnie koncert „Harfy Papuszy” oraz „Piosenki Skaldów w Teatrze STU”.

Więcej...