Aktualności Teatru

Wędrowania z Wyspiańskim ciąg dalszy

Nasz jubileuszowy tryptyk kontynuuje swoje tournée. Dzieło obejmujące dramaty „Wesele”, „Wyzwolenie” i „Akropolis” zagości w najbliższych dniach w Gdańsku, gdzie 24. i 25. marca zostanie wystawione na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. W Międzynarodowym Dniu Teatru Obchodzonym 27. marca tryptyk zaprezentuje się  podczas Olsztyńskich Spotkań Teatralnych na scenie Teatru im. Stefana Jaracza, a później 29 marca na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych w Teatrze Studio.

Więcej...

Aktualizacja strony www

Szanowni Państwo,

jesteśmy właśnie w trakcie aktualizacji naszej strony internetowej, w związku z czym przez jakiś czas pewne rzeczy mogą nie do końca działać tak jak powinny. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w przypadku jakichkolwiek problemów będziemy wdzięczni za informacje, zachęcamy też do kontaktu. 

Więcej...

Jerzy Trela w mistrzowskiej roli

Hulaka i birbant, nie stroniący od alkoholu i kobiet, a jednocześnie dżentelmen i wielki talent podbijający Broadway. Taką opinią cieszył się jeden z najwybitniejszych aktorów szekspirowskich - John Barrymore. W jego rolę na naszej scenie wciela się równie fenomenalny Jerzy Trela. "Wielki John Barrymore" już 24. i 25. lutego!

Więcej...

49. STU-lecie Teatru STU

W piątek 20. lutego mija 49. rocznica założenia przez Krzysztofa Jasińskiego krakowskiego Teatru STU. Wieczorem tego dnia odbędzie się tradycyjne spotkanie grona przyjaciół teatru czyli „Rodziny STU”. Większa feta planowana jest w przyszłym roku, w czasie obchodów jubileuszu 50-lecia.

Więcej...

Judy Garland

Jeden z amerykańskich symboli, gwiazda ekranu i estrady, postać nietuzinkowa – Judy Garland. Historię ostatnich burzliwych miesięcy życia tej legendarnej aktorki i śpiewaczki będzie można zobaczyć na Scenie STU już 17. i 18. lutego. W roli tytułowej – Beata Rybotycka.

Więcej...