Jubileuszowy sezon Teatru STU

9 września rozpoczynamy nasz jubileuszowy sezon artystyczny. Na przełomie 2015 i 2016 roku czeka na Państwa pięć premierowych tytułów, popularne propozycje stałego repertuaru oraz wiele ciekawych wydarzeń. Repertuar na cały przyszły sezon już teraz dostępny jest na naszej stronie.

Więcej...

Odbiór zarezerwowanych biletów

Szanowni Pastwo, dziękujemy za Wasze rezerwacje oraz maile, które spłynęły do nas w okresie wakacyjnym. Po urlopowej przerwie zaczynamy odpowiadać na wszystkie wiadomości oraz potwierdzać rezerwacje. Jednocześnie informujemy, że zarezerwowane i opłacone bilety będzie można odbierać w naszej kasie od 1 września. Zapraszamy!

Więcej...

Scena STU i krakowskie ZOO zapraszają na spektakl

Oficjalnie, choć nietypowo ogłaszamy jedną z premier naszego jubileuszowego sezonu artystycznego. We współpracy z Ogrodem Zoologicznym w Krakowie rozpoczynamy specjalną akcję promocyjną. Od połowy sierpnia przy wybranych wybiegach ze zwierzętami można zobaczyć dodatkowe tabliczki z zaproszeniem na spektakl „Mały Książę”, który na deskach naszej sceny zagości 6 grudnia. Już teraz można składać rezerwacje.

Więcej...

Nowy sezon w odnowionej siedzibie

Rozpoczął się remont elewacji budynku Sceny STU. Już niedługo kamienica pod adresem: Aleje Krasińskiego 16-18 odświeży swoje oblicze, a teatr rozpocznie jubileuszowy sezon z odnowioną siedzibą. Prace potrwają do końca sierpnia.

Więcej...

Rezerwacja biletów na sezon 2015/2016

 
Uprzejmie informujemy, że od 8 lipca do 18 sierpnia br. trwa przerwa wakacyjna Biura Organizacji Widowni/Kasy.
W tym czasie zachęcamy do rezerwacji biletów za pośrednictwem strony internetowej, przez formularz rezerwacyjny.
Od 18 sierpnia br. BOW będzie sukcesywnie kontaktować się mailowo lub telefonicznie ze wszystkimi zainteresowanymi osobami w celu potwierdzenia rezerwacji.

Sprzedaż gotówkową biletów rozpoczniemy 1.09.br.

Do zobaczenia!

Więcej...