„To tylko miłość” – spektakl odwołany

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że w związku z niedyspozycją zdrowotną aktora jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe spektakle „To tylko miłość”, które miały być grane w dniach: 27-28 lutego i 01 marca.
Serdecznie przepraszamy.
W razie pytań prosimy o kontakt z BOW – 12/422 27 44.

Więcej...

Jerzy Trela w mistrzowskiej roli

Hulaka i birbant, nie stroniący od alkoholu i kobiet, a jednocześnie dżentelmen i wielki talent podbijający Broadway. Taką opinią cieszył się jeden z najwybitniejszych aktorów szekspirowskich - John Barrymore. W jego rolę na naszej scenie wciela się równie fenomenalny Jerzy Trela. "Wielki John Barrymore" już 24. i 25. lutego!

Więcej...

49. STU-lecie Teatru STU

W piątek 20. lutego mija 49. rocznica założenia przez Krzysztofa Jasińskiego krakowskiego Teatru STU. Wieczorem tego dnia odbędzie się tradycyjne spotkanie grona przyjaciół teatru czyli „Rodziny STU”. Większa feta planowana jest w przyszłym roku, w czasie obchodów jubileuszu 50-lecia.

Więcej...

Judy Garland

Jeden z amerykańskich symboli, gwiazda ekranu i estrady, postać nietuzinkowa – Judy Garland. Historię ostatnich burzliwych miesięcy życia tej legendarnej aktorki i śpiewaczki będzie można zobaczyć na Scenie STU już 17. i 18. lutego. W roli tytułowej – Beata Rybotycka.

Więcej...

Teatr STU gościnnie - luty 2015

W najbliższą sobotę, 7. lutego tryptyk „Wesele – Wyzwolenie – Akropolis” zaprezentowany zostanie na scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Więcej...