Wędrowanie wg Stanisława Wyspiańskiego w Przemyślu

Nasz jubileuszowy spektakl realizowany w ramach projektu „Wędrowanie z TAURONEM” 23 września zagości w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.  Tryptyk zostanie zaprezentowany w ramach III Festiwalu Kultury Rzeczpospolitej.

Więcej...

Krzysztof Jasiński otrzymał nagrodę im. Wyspiańskiego

W trakcie inauguracji 10. Krakowskiej Nocy Teatrów, która w tym roku odbyła się na Scenie STU, dyrektor Krzysztof Jasiński został wyróżniony Nagrodą Teatralną im. Stanisława Wyspiańskiego. Wyróżnienie wręczył Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Więcej...

Premiera Innych rozkoszy Jerzego Pilcha

22 września odbędzie się pierwsza premiera 51. sezonu artystycznego Teatru STU. Na scenie naszego teatru zagoszczą Inne rozkosze Jerzego Pilcha w reżyserii Artura „Barona” Więcka

Więcej...

Mały Książę wyróżniony

Miło nam poinformować, że nasz spektakl Mały Książę został wyróżniony podczas gali Słoneczniki 2016. Wcześniej spektakl znalazł się w programie 3. edycji Festiwalu Literatury dla Dzieci - największej europejskiej imprezy poświęconej książkom dla najmłodszych.

Więcej...

Noc Teatrów 2016 rozpocznie się na Scenie STU

17 września zaczyna się 10. Krakowska Noc Teatrów. Jej inauguracja z udziałem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego odbędzie się na deskach naszego teatru. Zapraszamy od godziny 19:00. Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie teatru 14 wrzesnia od godziny 9:00.

Więcej...