Rewizor – jubileuszowa premiera STU

Koncert Tomasza Stańko to nie jedyna atrakcje obchodzonego przez nas jubileuszu. 19 lutego na Scenie STU będzie miała miejsce premiera gogolowskiego „Rewizora” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Wcześniej odbędą się trzy pokazy przedpremierowe spektaklu.

Więcej...

Jubileuszowy koncert Tomasz Stańko Band

21 lutego na Scenie STU odbędzie się wyjątkowy koncert kwartetu Tomasz Stańko Band. Koncert wybitnego trębacza i jazzmana będzie głównym punktem uroczystości  50 jubileuszu Teatru STU. Wcześniej, w dzień urodzin Teatru - 20 lutego, muzyk da zamknięte przedstawienie dla "Rodziny STU", czyli osób od lat najmocniej związanych z naszą sceną.

Więcej...

„Rajska” premiera za nami

10 stycznia na Scenie STU odbyła się nasza pierwsza w tym roku premiera – „Raj” Franzobla w reżyserii Krzysztofa Pluskoty. Dziękujemy artystom, wśród których po raz pierwszy na naszych deskach zagościł Mirosław Zbrojewicz. Dziękujemy wspaniałej publiczności, w szczególności za gorący aplauz na stojąco podczas sobotniego, przedpremierowego spektaklu. Kolejne przedstawienia „Raju” już na początku lutego. Zapraszamy!

Więcej...

15-lecie Hamleta na Scenie STU

20 grudnia na Scenie STU odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – jubileuszowy spektakl „Hamleta”, w którym zobaczymy wszystkie pokolenia aktorów, którzy na przestrzeni 15 lat brali udział w tym przedstawieniu. Symbolicznie uczestniczył będzie w nim również Krzysztof Globisz – odtwórca roli Klaudiusza w pierwszej wersji spektaklu z 2000 roku.

Więcej...

Krzyżówka nr 4

Podajemy rozwiązanie krzyżówki nr 3: Wędrowanie

Przez cały sezon jubileuszowy, raz w miesiącu publikujemy zadanie szaradziarskie przygotowane wraz z Wydawnictwem Rozrywka.

Więcej...