Świętujemy 51 STU-lecie

Data 20 lutego już od ponad 50 lat oznacza święto STU. To właśnie tego dnia 1966 roku Krzysztof Jasiński założył swój teatr i nieprzerwanie kieruje nim do dziś. W tym roku tradycyjne uroczystości „Rodziny STU” uświetni występ Teatru Polskiego z Warszawy, który zaprezentuje repertuar piosenek Jacka Cygana pt. „Życie jest piosenką”.

Więcej...

Zostaw swój 1% w Małopolsce

Trwa okres rozliczeniowy, a my wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zachęcamy do przekazania swojego 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego działających na terenie Małopolski. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie kampanii: www.1procentwmalopolsce.pl

Więcej...

Improwizacja na Scenie STU

Całkowita nowość na Scenie STU. Już pod koniec lutego zagości u nas grupa IMPRO ATAK! Pełne inteligentnego humoru spektakle grupy powstają przy współudziale widowni, przez co każde przedstawienie jest jedynym w swoim rodzaju. Wysoki poziom występów gwarantuje zespół profesjonalnych aktorów oraz muzyków. Pierwsze dwa spektakle odbędą się 25 i 26 lutego, kolejne 1 i 2 kwietnia.

Więcej...

Poszukujemy pracownika do Działu Organizacji Widowni

Krakowski Teatr Scena STU poszukuje pracownika na stanowisko organizatora widowni

Więcej...

Nowy Rok – nowy STU

Rok 2017 rozpoczęliśmy od wspomnień – na Scenę STU po 30 latach od premiery powrócił Scenariusz dla trzech aktorów. Wkrótce pojawią się jednak u nas premierowe nowości oraz nastąpią spore zmiany. Najważniejsze z nich to: debiutujące w repertuarze STU improwizowane przedstawienia, nowa strona www oraz sposób sprzedaży i rezerwacji biletów. Przez najbliższe miesiące polecamy się Państwa uwadze!

Więcej...