Akademicki tydzień z Wyspiańskim

Na początku grudnia 2015 roku zaplanowaliśmy w naszym repertuarze specjalne wydarzenie –Tydzień z Wyspiańskim – studenckie święto teatru znakomicie wpisujące się w obchody 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce oraz 50-lecia Teatru STU.

Więcej...

PREMIERA STU: Mały Książę

Któż z nas nie zna historii chłopca odwiedzającego planety i opiekującego się swoją piękną różą? Mały Książę to klasyka światowej literatury. Teraz z myślą o swoich najmłodszych widzach słynną na całym świecie baśń wystawia Teatr STU. Będzie to druga z pięciu premier zaplanowanych w jubileuszowym sezonie 50-lecia teatru.

Więcej...

Krzyżówka nr 3

Podajemy rozwiązanie krzyżówki nr 2: Znakomity spektakl

Przez cały sezon jubileuszowy, raz w miesiącu publikujemy zadanie szaradziarskie przygotowane wraz z Wydawnictwem Rozrywka.

Więcej...

Konkurs na grafikę do spektaklu „Mały Książę” rozstrzygnięty

31. października oficjalnie zakończyliśmy finałowy etap konkursu dla uczniów, którego tematem był „Mały Książę”. Ostatecznie, z kilkudziesięciu bardzo ciekawych propozycji wybrano pracę Dominiki Kozioł. Na zwyciężczynię czeka kosz słodyczy ufundowany przez sponsora spektaklu firmę Wawel SA, a dla całej klasy bilety na przedstawienie. Premiera „Małego Księcia” już 6 grudnia.

Więcej...