Aktualności

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spektaklach w nadchodzącym sezonie teatralnym.
Uprzejmie informujemy, że w okresie od 12 lipca do 17 sierpnia br. rezerwacje przyjmowane będą wyłącznie drogą elektroniczną
za pośrednictwem panelu do rezerwacji dostępnego w zakładce - bilety.
Od 18 sierpnia br. Biuro Organizacji Widowni będzie sukcesywnie kontaktować się mailowo lub telefonicznie ze wszystkimi zainteresowanymi osobami w celu potwierdzenia rezerwacji.
Wszystkim Państwu, życzymy udanego wypoczynku.
Zakończyliśmy właśnie 48. sezon w historii Teatru STU.
Sezon 2013/14 obfitował w interesujące nowości. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Państwu Wesele Stanisława Wyspiańskiego, jako część  tryptyku pod wspólnym tytułem Wędrowanie, Kolację z Gustavem Klimtem – prapremierę debiutu dramatopisarskiego Jacka Cygana oraz Wielkiego Johna Barrymore i Siłę przyzwyczajenia –  z mistrzowskimi kreacjami Jerzego Treli i Krzysztofa Globisza.
Mogliśmy także kontynuować przygodę ze starszymi nieco tytułami, które zaskarbiły sobie Państwa sympatię.
I znowu, z satysfakcją, odnotowaliśmy z Państwa strony ogromne zainteresowanie naszymi produkcjami. Widownia niemal zawsze wypełniona była do ostatniego miejsca – za co serdecznie dziękujemy!
Już wkrótce, na teatralnej stronie oraz w ekskluzywnie wydanym folderze, będziemy mieli przyjemność zaprezentować Widzom propozycje repertuarowe na sezon 2014/2015.
Zapraszamy do lektury i odwiedzin w Teatrze STU.
- 2 i 3 lipca, godz. 19:00 Szczęśliwe dni Samuela Becketta, w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, Hotel Amber Baltic
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że laureatem tegorocznej Nagrody Teatralnej im. Stanislawa Wyspianskiego został Grzegorz Mielczarek. Serdecznie gratulujemy!
Grzegorz Mielczarek z Teatrem STU związany jest od wielu lat i stworzył tu znakomite kreacje m. in.: w Królu Learze W. Szekspira,  Biesach, F. Dostojewskiego oraz Weselu S. Wyspiańskiego.
Program Nocy Teatrów w STU:
godz. 18.00 retransmisja spektaklu "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego na ekranie multimedialnym na fasadzie budynku Teatru
godz. 22.00 "Wesele"  Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego
Zapraszamy!
Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
dzisiaj (10.06.br.) po godz. 9.00  zakończyliśmy wydawanie wejściówek na Noc Teatrów 2014.
Teatr STU zaprasza 14.06.br. o godzinie 22.00 do udziału w  "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego, w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z życzeniem organizatora VIII edycji Nocy Teatrów – Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta bezpłatne wejściówki będą do odbioru 10 czerwca w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11) oraz w tym samym dniu od godz. 9.00 w siedzibie Teatru.Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków.
Tylko w tym sezonie „Wesele – Wyzwolenie” wg Stanisława Wyspiańskiego w specjalnej wersji i wyjątkowej cenie.
Niepowtarzalna okazja zobaczenia unikatowego dyptyku w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego - 13 czerwca, godz. 18:00.
4 czerwca będziemy świętować 25-lecie odzyskania wolności.
Z tej okazji pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Bronisława Komorowskiego, na scenie STU zostanie zaprezentowany dyptyk Stanisława Wyspiańskiego "Wesele - Wyzwolenie" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.
Mecenasem spektaklu jest Główny Sponsor Sezonu w Teatrze STU Tauron Polska Energia S.A.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie "Weselem", informujemy o dodatkowym terminie spektaklu, zaplanowanym na 14 czerwca (sobota) godz. 18:00.
http://www.youtube.com/watch?v=gEI1FTiD1QM

Newsletter

Najbliższe spektakle

Po herbacie

Sobota, 13 września 2014
Godzina: 19:00

Po herbacie

Niedziela, 14 września 2014
Godzina: 18:00

Kogut w rosole

Wtorek, 16 września 2014
Godzina: 19:00

Kogut w rosole

Środa, 17 września 2014
Godzina: 19:00

Wybierz język:
projekt, realizacja i opieka nad serwisem: firlet.com