Jubileuszowy sezon Teatru STU

9 września rozpoczynamy nasz jubileuszowy sezon artystyczny. Na przełomie 2015 i 2016 roku czeka na Państwa pięć premierowych tytułów, popularne propozycje stałego repertuaru oraz wiele ciekawych wydarzeń. Repertuar na cały przyszły sezon już teraz dostępny jest na naszej stronie.

Więcej...

Scena STU i krakowskie ZOO zapraszają na spektakl

Oficjalnie, choć nietypowo ogłaszamy jedną z premier naszego jubileuszowego sezonu artystycznego. We współpracy z Ogrodem Zoologicznym w Krakowie rozpoczynamy specjalną akcję promocyjną. Od połowy sierpnia przy wybranych wybiegach ze zwierzętami można zobaczyć dodatkowe tabliczki z zaproszeniem na spektakl „Mały Książę”, który na deskach naszej sceny zagości 6 grudnia. Już teraz można składać rezerwacje.

Więcej...

Nowy sezon w odnowionej siedzibie

Rozpoczął się remont elewacji budynku Sceny STU. Już niedługo kamienica pod adresem: Aleje Krasińskiego 16-18 odświeży swoje oblicze, a teatr rozpocznie jubileuszowy sezon z odnowioną siedzibą. Prace potrwają do końca sierpnia.

Więcej...

Kolacja w Międzyzdrojach

Gratka dla spędzających urlop nad polskim morzem. Podczas 20. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, 2. lipca zostanie zaprezentowany jeden z premierowych spektakli naszego przyszłego, jubileuszowego sezonu – „Kolacja na cztery ręce” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Więcej...

Karnety i vouchery STU

We wrześniu Teatr STU rozpoczyna swój  jubileuszowy, 50. sezon artystyczny. Z tej okazji przygotowaliśmy nie tylko cały szereg niezwykłych wydarzeń, ale i specjalną ofertę dla naszych widzów – całoroczne karnety oraz vouchery.

Więcej...