Aktualności

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że w związku z niedyspozycją zdrowotną aktora jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe spektakle „To tylko miłość”, które miały być grane w dniach: 27-28 lutego  i 01 marca.
Serdecznie przepraszamy.
W razie pytań prosimy o kontakt z BOW – 12/422 27 44.
Hulaka i birbant, nie stroniący od alkoholu i kobiet, a jednocześnie dżentelmen i wielki talent podbijający Broadway. Taką opinią cieszył się jeden z najwybitniejszych aktorów szekspirowskich - John Barrymore. W jego rolę na naszej scenie wciela się równie fenomenalny Jerzy Trela. "Wielki John Barrymore" już 24. i 25. lutego!
W piątek 20. lutego mija 49. rocznica założenia przez Krzysztofa Jasińskiego krakowskiego Teatru STU. Wieczorem tego dnia odbędzie się tradycyjne spotkanie grona przyjaciół teatru czyli „Rodziny STU”. Większa feta planowana jest w przyszłym roku, w czasie obchodów jubileuszu 50-lecia.
Jeden z amerykańskich symboli, gwiazda ekranu i estrady, postać nietuzinkowa – Judy Garland. Historię ostatnich burzliwych miesięcy życia tej legendarnej aktorki i śpiewaczki będzie można zobaczyć na Scenie STU już 17. i 18. lutego. W roli tytułowej – Beata Rybotycka.

W najbliższą sobotę, 7. lutego tryptyk „Wesele – Wyzwolenie – Akropolis” zaprezentowany zostanie na scenie Kieleckiego Centrum Kultury.
„Farsowa poetyka, ale i ważne pytania o współczesny status artysty. Spektakl Artura Więcka pokazuje świat spieniężonych gestów, gdzie nawet tatuaż ma swoją cenę” – pisze Łukasz Badula w portalu kulturaonline.pl. Body Art to spektakl, który bawi, ale i zadaje trudne pytania, momentami przeradzając się w niemal horror.
17, 18.01 - "Wędrowanie" wg Stanisława Wyspiańskiego - Katowice, Teatr Śląski
Jeden z teatralnych przesądów mówi, że zakonnica na widowni może być przyczyną zapomnienia tekstu przez aktora. Zakonnica na scenie to jednak zupełnie inna sprawa. Zwłaszcza gdy pojawia się razem z wariatem.

Wigilia w Teatrze STU zawsze staje się wydarzeniem. W tym roku, poza tradycyjnym opłatkiem, życzeniami oraz śpiewaniem kolęd goście teatru mogli zobaczyć specjalne przedstawienie Akropolis
wg Stanisława Wyspiańskiego.
Wspólnie z portalem LoveKraków.pl przygotowaliśmy dla Was zabawę w krakowsko-teatralne skojarzenia. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na sztukę „Zemsta” graną na deskach teatru 10 lutego.
 

Newsletter

Najbliższe spektakle

Hamlet

Wtorek, 3 marca 2015
Godzina: 18:00

Hamlet

Środa, 4 marca 2015
Godzina: 18:00

Hamlet

Czwartek, 5 marca 2015
Godzina: 18:00

Kogut w rosole

Sobota, 7 marca 2015
Godzina: 16:00

Wybierz język:
projekt, realizacja i opieka nad serwisem: firlet.com